Bugün:
Açılış Sayfası Yap  

Duyurular <--(ayrıntılar için duyurulara tıklayın)

PLAJ VOLEYBOLU PROGRAM 27.03.2015 - 14:00
BÜYÜK BAYANLAR - BÜYÜK ERKEKLER 23.03.2015 - 21:22
AYLIK HAKEM VE GÖZLEMCİ TOPLANTISI 23.03.2015 - 21:20
Büyükler İzmir İl Birinciliği Toplantısı yapılmıştır. 20.03.2015 - 15:00
BÜYÜK BAYANLAR ve BÜYÜK ERKEKLER KURA ÇEKİMİ 19.03.2015 - 11:00
PLAJ VOLEYBOLU İL ŞAMPİYONALARI BAŞLIYOR! 16.03.2015 - 09:30
TVF Plaj Voleybolu TOPLANTI DUYURUSU 10.03.2015 - 16:50
ÖNEMLİ DUYURU 09.03.2015 - 14:00

*** HAFTALIK MAÇ PROGRAMI ***

TARİH GÜN SALON SAAT KT GR A-TAKIMI - B-TAKIMI
23.03.2015 P.TESİ ATATÜRK 18:30 GK F1 ARKAS K.S.K
20:00 KK YFB ROTA KLJ. K.S.K.
BALÇOVA 18:30 KE 2D İZMİR ÜNV. A ARKAS A
20:00 YK F1 ÖZATEŞ İZMİR B.Ş.B.
24.03.2015 SALI ATATÜRK 18:30 GK F2 D.S.İ. ARKAS
20:00 YK2K YF İZ.D.E.Ü. ÇAYIRLIBAHÇE
BALÇOVA 18:30 GK F2 ÖZATEŞ BUCA
20:00 YE 2D TORBALI SPOR B.A.L.
25.03.2015 ÇARŞ. ATATÜRK 18:30 YK F1 GELİŞİM KLJ. K.S.K.
20:00 YK F1 ARKAS IŞIKKENT
G.EMİR 18:30 YK F1 ROTA KLJ. ACARSPOR
20:00 YK2K YF MAVİŞEHİR MENEMEN
26.03.2015 PERŞ ATATÜRK 18:30 KE 2D T.FİKRET ALTEKMA YAMANLAR B
19:00 KE 2D YAMANLAR A İZMİR ÜNV. B
G.EMİR 18:30 ALT F DÜNYA KLJ. BETA
20:00 GE 1D DÜNYA KLJ. T.F.L.ALTEKMA
27.03.2015 CUMA ATATÜRK 18:30 YK2K YF DÜNYA KLJ. BORNOVA BLD.
20:00 YK F1 İZMİR B.Ş.B. ACARSPOR

*** HAFTA SONU PROGRAMI ***

28.03.2015 CTESİ ATATÜRK 14:30 ALT F K.S.K. EGE FİNAL
16:30 YK F2 İZMİR B.Ş.B. K.S.K.
29.03.2015 PAZAR ATATÜRK 14:30 ALT B2 ARKAS İZMİRSPOR-B
16:30 KK YFB İZ.D.E.Ü. BETA

*** GELECEK HAFTA PROGRAMI ***

30.03.2015 P.TESİ ATATÜRK 18:30 YK F2 ÖZATEŞ IŞIKKENT
20:00 YK F1 ARKAS K.S.K.
G.EMİR 19:00 GK F2 ROTA KLJ. GELİŞİM KLJ.
01.04.2015 ÇARŞ. ATATÜRK 18:30 BB A PETKİM-B MARLA EGE
20:00 BB B ALTAY S.D. S.K. FOÇA BLD
BALÇOVA 18:30 YK F2 ÖZATEŞ ACARSPOR
20:00 BB B KEMALPAŞA MAVİŞEHİR
02.04.2015 PERŞ. ATATÜRK 18:30 GK F2 GELİŞİM KLJ. K.S.K.
20:00 GK F2 ROTA KLJ. IŞIKKENT
03.03.2015 CUMA BALÇOVA 18:30 BB B BETA İZMİRSPOR
20:00 GK F2 ÖZATEŞ ARKAS
G.EMİR 18:30 BB A ACAR SK D.EYLÜL SK
20:00 BB B İZ. D.E.Ü. MENEMEN BLD

*** GELECEK HAFTA SONU PROGRAMI ***

04.04.2015 CTESİ ATATÜRK 14:30 KE 2D YAMANLAR B ARKAS
16:00 KE 2D İZMİR ÜNV. B T.FİKRET ALTEKMA
BALÇOVA 11:00 ALT-KK F PETKİM ARKAS
12:30 ALT-KK F DÜNYA KLJ. EGE FİNAL
14:00 ALT-KK B2 İZMİRSPOR OZATES
G.EMİR 12:00 YK F2 ROTA KLJ. GELİŞİM KLJ.
13:30 BE A ALTAY S.D. S.K. SEFERİHİSAR
05.04.2015 PAZAR BALÇOVA 11:00 KK F1 GELİŞİM KLJ. ROTA KLJ.
13:00 KK F1 K.S.K. IŞIKKENT
15:00 YK F2 İZMİR B.Ş.B. ARKAS
 
kredi karti borç sorgulama kredi kartı ile fatura ödeme tl yükleme akbank kredi kartı borç sorgulama