Bugün:
Açılış Sayfası Yap  
*31.10.2014 -00:10 / Alt yapı maç sonuçları & puan durumları" fikstürler" sekmesinde güncellenmiştir.*

Duyurular <--(ayrıntılar için duyurulara tıklayın)

* Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun... 29.10.2014 - 11:11
* (U.A. Uls., İl ve Aday) Hakemlerimize ve Gözlemcilerimize duyuru (Aylık toplantı) 28.10.2014 - 16:55
* 27 Ekim ve 3 Kasım haftaları (3 ve 4.cü hafta) Genel maç programı yayınlandı. 27.10.2014 - 23:23
* GK, YK ve KK. ktg.si 2.ci hafta sonuçları... 26.10.2014 - 20:20
* Yeni İl Hakem Kurulumuz... 20.10.2014 - 18:50
* Antrenörlerimize duyuru (Saha Giriş Belgeleri Teslimi ve Eksikler) 17.10.2014 - 20:14
* Kız ktg.lerinde A ve B takımlarla katılan kulüplerimizin dikkatine ! 01.10.2014 - 18:00
* İl Tertip Kurulu (Alt kurullar) kararları 01.10.2014 - 19:25

*** HAFTALIK MAÇ PROGRAMI ***

TARİH GÜN SALON SAAT KT GR A-TAKIMI - B-TAKIMI
27.10.2014 P.TESİ ATATÜRK 18:30 YK B ACAR SPOR BETA S.K.
20:00 YK E K.S.K.-B D.EYLÜL VOL.
BALÇOVA 18:30 GK B1 OZATES-A MAVİŞEHİR
20:00 GK F1 EGE VOLEYBOL OZATES-B
27.10.2014 P.TESİ G.EMİR 18:30 GK C1 BUCA SPOR PROFİT
20:00 GK A1 TORBALI SPOR G.S.İ.M.
28.10.2014 SALI BALÇOVA 18:30 YK E MARLA EGE PROFİT
20:00 YK A İZMİRSPOR TRABZON GC.
G.EMİR 18:30 GK A1 ROTA KLJ. D.EYLÜL VOL.
20:00 YK D BUCA SPOR-B DOST SPOR
29.10.2014 ÇARŞ. ATATÜRK 16:30 YK D ÇAYIRLIBAHÇE MAVİŞEHİR-A
18:00 GK E1 RA SPOR ARKAS-B
BALÇOVA 16:30 GK E1 ACAR SPOR-A İZMİR D.E.Ü.
18:00 GK C1 MARLA EGE ACAR SPOR-B
G.EMİR 16:30 GK F1 TİRE BLD. D.S.İ.-A
18:00 GK B1 GÜZELBAHÇE BLD D.S.İ.-B
30.10.2014 PERŞ. ATATÜRK 18:30 YK C İZMİR B.Ş.B. BERGAMA BLD.
20:00 YK C MENEMEN BLD BERGAMA G.B.
BALÇOVA 18:30 YK F BALÇOVA BLD.TR. D.S.İ.
20:00 YK B BORNOVA BLD. BAYRAKLI BLD.
G.EMİR 18:30 YK F ÖZAY G.S. GAZİ G.S.
20:00 YK A ROTA KLJ. TORBALI SPOR
31.10.2014 CUMA ATATÜRK 18:30 GK D1 FOÇA BLD. MENEMEN BLD.
20:00 GK D1 KEMALPAŞA BLD. BAYRAKLI BLD.
BALÇOVA 18:30 YK D OZATES-A İZMİR D.E.Ü.
20:00 YK F BUCA SPOR-A OZATES-B

*** HAFTA SONU PROGRAMI ***

01.11.2014 C.TESİ ATATÜRK 14:00 3.Bn A İZ. B.Ş.B. TEKSTİL SPOR
16:00 1.Er A ARKAS BEŞİKTAŞ
18:00 2.Er A T.F.L ALTEKMA B.A.L. CHOKOLİVA
BALÇOVA 12:00 ALT B1 K.S.K.-B ARKAS-B
13:30 KK D2 DİKİLİ LODOS K.S.K.-A
15:30 KK C1 OZATES-A BUCA SPOR
17:00 ALT B1 MAVİŞEHİR-B OZATES-B
TORBALI 12:30 KK C1 TRABZON GÜCÜ TORBALI SPOR
02.11.2014 PAZAR ATATÜRK 15:00 2.Bn A ARKAS ANTALYA. B.Ş.B.
18:00 3.Bn A GELİŞİM KLJ. GAZİ G.S.
BALÇOVA 11:00 ALT B1 İZMİRSPOR-B BETA-B
12:30 KK D2 BERGAMA BLD. BETA -A
14:30 KK A1 BAYRAKLI BLD. İZ. D.E.Ü.-A
16:00 ALT B1 IŞIKKENT-B İZ. D.E.Ü.-B
17:30 KK A1 IŞIKKENT-A MAVİŞEHİR-A
G.EMİR 11:30 KK B1 D.EYLÜL MARLA EGE
14:00 2.Bn A ROTA KLJ. BALIKESİR B.Ş.B.
16:00 KK B1 BALÇV. BLD. TR. URLA GENÇLİK
K.YAKA 16:00 2.Bn A K.S.K. ASRIN GR. ANADOLU ÜNİV.