Bugün:
Açılış Sayfası Yap  

Duyurular <--(ayrıntılar için duyurulara tıklayın)

LİSELER ARASI ERKEK VE KIZ PLAJ VOLEYBOLU FİKSTÜR 16.04.2015 - 01:00
BAŞ SAĞLIĞI 14.04.2015 - 19:57
İzmir Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Yemek Organizasyonu 14.04.2015 - 11:40
BAŞ SAĞLIĞI ( K.S.K.) 07.04.2015 - 22:05
ACI KAYBIMIZ... Fikret CEM... 31.03.2015 - 19:20
LİSELER ARASI PLAJ VOLEYBOLU 31.03.2015 - 18:00
AYLIK HAKEM VE GÖZLEMCİ TOPLANTISI 30.03.2015 - 21:20
PLAJ VOLEYBOLU PROGRAM 27.03.2015 - 14:00

*** HAFTALIK MAÇ PROGRAMI ***

TARİH GÜN SALON SAAT KT GR A-TAKIMI - B-TAKIMI
13.04.2015 P.TESİ ATATÜRK 18:45 GK F2 GELİŞİM KLJ. ÖZATEŞ
20:30 GK F2 K.S.K. ARKAS
G.EMİR 18:45 YK F2 ROTA KLJ. İZMİR B.Ş.B.
20:30 BE A S.JOSEPH LİLER A URLA BLD. S.K.
14.04.2015 SALI ATATÜRK 18:45 BB A HİRES GENÇLİK S.K. ÖZATEŞ - A
20:30 BB B İZ. D.E.Ü. FOÇA BLD
G.EMİR 18:45 BB A İZ DOST S.K. DOKUZ EYLÜL VOL S.K.
20:30 BE B İZ DOST S.K. EGE PEDAL
15.04.2015 ÇARŞ. ATATÜRK 18:45 YK F2 K.S.K. ARKAS
20:30 GK F2 ROTA KLJ. D.S.İ.
BALÇOVA 18:45 BB B MENEMEN BLD İZMİRSPOR
20:30 BB A BORNOVA BLD. ACARSPOR
16.04.2015 PERŞ BALÇOVA 18:45 BB A ÖZATEŞ - A İZ ÜNV.S.K.
20:30 BB B PETKİM A ÖZATEŞ B
17.04.2015 CUMA ATATÜRK 18:45 GK F2 BUCA K.S.K.
20:30 YK F2 ACARSPOR ROTA KLJ.
BALÇOVA 18:45 GK F2 D.S.İ. ÖZATEŞ

*** HAFTA SONU PROGRAMI ***

18.04.2015 CTESİ ATATÜRK 14:00 KLS 1D FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ
16:30 KLS 1D İST. B.Ş.B. MALİYE M.P.
BALÇOVA 13:00 BE A BALÇOVA İDMAN B ALTAY DAY. S.K.
14:30 BE B İZ ÜNV.S.K. BALÇOVA İDMAN A
16:00 BB B ALTAY DAY. S.K. PETKİM A
17:30 BB A İZ ÜNV.S.K. HİRES GENÇLİK S.K.
G.EMİR 13:00 ALT-KK F DÜNYA KLJ. ARKAS
14:30 ALT-KK F EGE FİNAL PETKİM
16:00 ALT-KK F BETA K.S.K.
19.04.2015 PAZAR ATATÜRK 14:00 KLS 1D FENERBAHÇE MALİYE M.P.
16:30 KLS 1D BEŞİKTAŞ İST. B.Ş.B.
BALÇOVA 15:00 BE A URLA BLD. S.K. ALTAY S.D. S.K.
G.EMİR 14:30 KK F1 IŞIKKENT ROTA KLJ.
16:00 GK F2 IŞIKKENT ARKAS
17:30 GK F2 BUCA ROTA KLJ.

*** GELECEK HAFTA PROGRAMI ***

20.04.2015 P.TESİ ATATÜRK 16:00 KLS 1D MALİYE M.P. BEŞİKTAŞ
18:30 KLS 1D FENERBAHÇE İST. B.Ş.B.
BALÇOVA 18:30 BB A PETKİM B BORNOVA BLD.
20:00 YK F2 ACARSPOR IŞIKKENT
G.EMİR 18:30 BB B MAVİŞEHİR MENEMEN BLD
20:00 BE B MENEMEN BLD İZ DOST S.K.
21.04.2015 SALI ATATÜRK TAHSİS
BALÇOVA 18:30 BB A DOKUZ EYLÜL VOL S.K. MARLA EGE
20:00 YK F2 ROTA KLJ. ARKAS
G.EMİR 18:30 YK F2 İZMİR B.Ş.B. GELİŞİM KLJ.
20:00 GK F2 K.S.K. IŞIKKENT
22.04.2015 ÇARŞ. ATATÜRK 16:30 1.LİG BN 1D
19:30 1.LİG BN 1D
BALÇOVA 19:00 YK F2 GELİŞİM KLJ. ACARSPOR
G.EMİR 18:30 GK F2 ÖZATEŞ ROTA KLJ.
20:00 KK F2 ROTA KLJ. IŞIKKENT
23.04.2015 PERŞ. ATATÜRK 16:30 1.LİG BN 1D
19:30 1.LİG BN 1D
BALÇOVA 18:30 YK F2 K.S.K. ÖZATEŞ
20:00 YK F2 IŞIKKENT ROTA KLJ.
G.EMİR 18:30 BE A İZ KARTALLAR S.K. BALÇOVA İDMAN B
20:00 BE B BALÇOVA İDMAN A EGE PEDAL
24.04.2015 CUMA ATATÜRK 16:30 1.LİG BN 1D
19:30 1.LİG BN 1D
BALÇOVA 18:30 BB A HİRES GENÇLİK S.K. ACARSPOR
20:00 BB A BORNOVA BLD. İZ DOST S.K.
G.EMİR 18:30 BB B İZMİRSPOR ALTAY DAY. S.K.
20:00 BE A URLA BLD. S.K. ALTAY S.D. S.K.

*** GELECEK HAFTA SONU PROGRAMI ***

25.04.2015 CTESİ ATATÜRK 14:30 YK F2 IŞIKKENT K.S.K.
16:00 KK F2 ROTA KLJ. GELİŞİM KLJ.
17:30 GK F2 ROTA KLJ. ARKAS
BALÇOVA 13:00 ALT-KK F DÜNYA KLJ. PETKİM
14:30 ALT-KK F ARKAS K.S.K.
G.EMİR 13:00 KE 2D ARKAS YAMANLAR A
14:30 KE 2D İZMİR ÜNV. A YAMANLAR B
26.04.2015 PAZAR ATATÜRK 14:30 MİNİ VOLEYBOL KULÜPLER
BALÇOVA 14:30 BB A ÖZATEŞ - A PETKİM B
16:00 BE A S.JOSEPH LİLER A SEFERİHİSAR
17:30 BE B İZ ÜNV. S.JOSEPH LİLER B
G.EMİR 12:00 BB B FOÇA BLD BETA
13:00 BB B PETKİM A KEMALPAŞA
 
kredi karti borç sorgulama kredi kartı ile fatura ödeme tl yükleme akbank kredi kartı borç sorgulama