Bugün:
 11.02.2016 - Perşembe

Duyurular <-- Ayrıntılar için tıklayınız

MAÇ SAAT DEĞİŞİKLİKLERİ - ÖNEMLİ 09.02.2016 - 17:00
BÜYÜK BAYAN VE ERKEKLER KATEGORİ BAŞVURU 08.02.2016 - 04:25
TVF VETERANLAR ŞAMPİYONASI 05.02.2016 - 17:15
07 ŞUBAT 2016 PAZAR MAÇLARI SAAT DEĞİŞİKLİĞİ 04.02.2016 - 00:05
MİNİ VOLEYBOL ERKEKLER KATEGORİSİ KULÜPLER 03.02.2016 - 02:55
CİHAT KÜÇÜKBOYACI NIN ACI GÜNÜ 02.02.2016 - 23:00
GÖZLEMCİ VE HAKEMLER TOPLANTISI 31.01.2016 - 12:37
HAKEM GÖREVLERİ GÜN DEĞİŞİMİ ÖNEMLİ 31.01.2016 - 12:33
GEÇMİŞ OLSUN ÖZGÜR ARIKAN 26.01.2016 - 18:15
KARŞIYAKA A.G. ARKAS SK MAÇ SAATİ DEĞİŞİKLİĞİ 25.01.2016 - 14:50

*** İZMİR MAÇ PROGRAMI ***

TarihSalonSaatebKümeKtg.TürGr.A-TakımıA-Takımı
10.02.2016Gaziemir18:00E1KUMEYLDGR-MENDERES BLD SKT.F.L
11.02.2016Atatürk18:30B1KUMEYLDGRBPROFİT SK.İZMİR D.E.Ü.
1KUMEYLDGRATORBALI BLD.S.K.ALTAY SPOR KULÜBÜ
20:00E1KUMEGNCGR ARKAS SK TORBALI BLD SK
13.02.2016Gaziemir11:30B1KUMEKCKGRAİZMİR D.E.Ü.ARKAS SK.
13:00B1KUMEKCKYF KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜARKAS SK.
14:30B1KUMEKCKYFBIŞIKKENT SPORDÜNYA KLJ.
14.02.2016Balçova13:00B1KUMEKCKYFABETA SPORGELİŞİM KOLEJİ
Gaziemir11:30B1KUMEKCKGRBMAVİŞEHİR SKGELİŞİM KOLEJİ
13:00B1KUMEKCKGRBPETKİM SKBORNOVA BLD. G.S.K.
14:30B1KUMEKCKGRBPROFİT SKTORBALI SK
17.02.2016Balçova20:00E1KUMEGNCGR-BERGAMA GENÇLER BR.TORBALI BLD SK
18.02.2016Atatürk18:30E1KUMEGNCGR-B.A.L.SAİNT JOSEPH'LİLER
20:00E1KUMEGNCGR-ARKAS SK T.F.L

*** TVF. MAÇ PROGRAMI ***

TarihSalonSaatebKümeKtg.TürGr.Ev SahibiMisafir
10.02.2016İzmir(Atatürk)15:00B2LIGBYKGRAIŞIKKENTARMA YAŞAM GENÇLİK
18:30B2LIGBYKGRAARKAS SPORBALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İzmir(Gaziemir)14:00B2LIGBYKGRAROTA KOLEJİMALTEPE YALI SPOR
13.02.2016İzmir(Atatürk)15:00E2LIGBYKGRATFL ALTEKMAKONYA B.ŞEHİR BLD.
14.02.2016İzmir(Atatürk)16:00E1LIGBYKLE-ARKAS SPORBEŞİKTAŞ
İzmir(Karşıyaka)15:30B2LIGBYKGRAKARŞIYAKA ASRIN GRUPYEŞİLYURT
İzmir(Tire)15:30B3LIGBYKGR1TİRE BLD.KEPEZ BLD.
16.02.2016İzmir(Atatürk)19:00EECL-MBYKCL-PO12 ARKAS SPORCucine Lube CIVITANOVA (İtalya)

Etkinlikler / Haberler

Yayın :05.02.2016 - 17:20