Bugn:
* Roadshow / MUĞLA (7-8 Ağustos) 18.07.2014 - 13:22
  

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) çocukları voleybolla tanıştırmak ve çocukların voleybola başlangıç eğitimini en doğru şekilde alabilmesi için birlikte yeni bir projeye imza atıyor.
Voleybol Anadolu Turnesi Programı kapsamında dokuz farklı ili gezecek olan Roadshow Voleybol’un ücretsiz seminerlerine katılacak beden eğitimi öğretmenleri, altyapı voleybol antrenörleri ve sınıf öğretmenleri; yeni başlayanlar için voleybol öğretim yöntemleri, voleybolda sezgi ve tahmin için basit egzersizler, mini voleybol ve altıya altı voleybol için hazırlık oyunları ile voleybolda temel teknik ve taktikler konularında eğitim görecek.
Beden eğitimi öğretmenleri, altyapı voleybol antrenörleri ve sınıf öğretmenleri, istedikleri ilde Road Show’un seminerlerine ücretsiz olarak katılabilecekler. İki gün süresince seminerde bulunan katılımcılara, katılım belgesi ile birlikte katılan okul öğretmenlerine bir adet mini voleybol seti ve iki adet mini voleybol topu, antrenörlere iki adet top gönderilecektir.
İletişim bilgileri: Muğla İl temsilcisi Ümit Zafer Dokucu (0505 214 95 21)
Duyurunun tam metni için Tıklayınız

* Veteranlar Şampiyonası katılım kuralları güncellendi. 11.07.2014 - 00:10
  

Aktif sporculuk hayatını sonlandırmış veya hala aktif olan voleybolcular ile voleybol severleri bir çatı altında toplamak, tekrar birlikte spor yapmalarına imkân sağlamak amacıyla erkek ve bayan takımlarının katılımı ile 2014-2015 sezonunda Veteranlar Şampiyonası yapılacaktır. Tamamen amatör düşünceyle gerçekleşecek olan bu müsabakalar, katılan takım sayısına göre bölge birinciliği ve Türkiye şampiyonası şeklinde düzenlenecektir.
Sporcu ve takımlarla ilgili bilgiler için Tıklayınız

* Sezon özeti ve TEŞEKKÜR... 04.07.2014 - 11:25
  

" 42 HAFTA , (175`i Mini) 912 Altyapı, (169`ı Mini) 509 Okul Sporları, 8 Üni-Lig, 3 İşt.Eng. 30 GK-TR.Final,
23 Bölgesel Lig, 113 Lig, 15 T.Kupası, ve 59 Uluslar arası ; TOPLAM 1672 MAÇ..."
Görev alan ve emeği geçen, tüm Hakemlerimize, Gözlemci ve Saha Müdürlerimize, İl Tertip ve Hakem Kurullarımıza , TVF ATATÜRK Vol.S. ile Gaziemir ve Balçova S.Salonlarının Tesis Amir ve Personeline, G.H.S.İ.M. Spor Bürosu çalışanlarına ve sezon boyunca sportmence mücadele eden takımlarımıza, değerli Antrenör ve Yöneticilerimiz ile Kulüplerimize teşekkür ederiz. TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ
Salon & ktg. özeti için Tıklayınız !

* Genç Erkeklerde ARKAS, TÜRKİYE ŞAMPİYONU. 30.06.2014 - 20:21
  

25-30 Haziran tarihleri arasında Ankara`da oynanan Türkiye Genç Erkekler Final müsabakalarında, ARKAS Genç Erkek takımımız, yenilgisiz TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmuştur.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve ARKAS Kulübümüzü kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Genç Kızlar`da ARKAS, TÜRKİYE 2.cisi. 30.06.2014 - 20:20
  

25-30 Haziran tarihleri arasında ilimizde oynanan Türkiye Genç Kızlar Final müsabakalarında, ARKAS Genç Kız takımımız, yenilgisiz geldiği Final maçında, Vakıfbank`a yenilerek TÜRKİYE 2.cisi olmuştur.
Yine Genç Kız Finallerinde K.S.K. takımımız, Türkiye 5.cisi, IŞIKKENT takımımız da Türkiye 7.cisi olmuşlardır.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve Kulüplerimizi kutlar, gelecek sezonda da başarılar dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Genç Kızlar TR. Finalleri tamamlandı. 30.06.2014 - 15:32
  

Genç Kızlar Türkiye Finallerinde 30 Haziran Pazartesi günü sonuçları ve Türkiye sıralaması için (Tıklayınız !)

* ARKAS, Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonu.. 23.06.2014 - 01:10
  

Arkas Yıldız Erkek takımımız, Kocaeli`nde oynanan Türkiye Finallerinde, yenilgisiz TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmuştur.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve ARKAS Spor Kulübümüzü kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* B.Bayanlar & B.Erkekler ktg.leri tamamlandı. 23.06.2014 - 21:55
  

2013-14 sezonu, İZMİR B.Bayanlar & B.Erkekler ktg.leri 23 Haziran Pazartesi akşamı oynanan maçlarla tamamlandı.
B. Bayanlar`da : 1- ÖZ ATEŞ, 2- FOÇA BLD., 3- FATİH KLJ. S.K.
B.Erkekler`de : 1- St. JOSEPHLİLER, 2- MENEMEN BLD., 3- ÖZAY SPOR S.K. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* GEDİZ ÜNV. K.Erkeklerde TÜRKİYE 2.ncisi 15.06.2014 - 00:01
  

Ankara`da oynanan Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonasında, Final`e kadar yenilgisiz gelen Gediz Ünv. takımımız,
Final maçında Galatasaray`a 3-2 yenilerek Türkiye Küçük Erkekler 2.ncisi olmuştur.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve Gediz Ünv. Kulübümüzü kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* İzmir Mini Voleybol Festivali sona erdi 14.06.2014 - 19:50
  

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından kurulan; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Mersin’de çalışmalarını sürdüren Fabrika Voleybol’un düzenlediği Mini Voleybol Festivali, bugün (14 Haziran) İzmir Kültürpark’ta (Fuar Alanı) oynanan müsabakalar ve gerçekleştirilen kapanış seremonisinin ardından sona erdi.
Haber ile ilgili fotoğraflar için Tıklayınız !

* İZMİR LİSELER ARASI PLAJ VOLEYBOL ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI. 10.06.2014 - 10:00
  

İzmir Liseler arası Plaj Vol. Şampiyonası, 6 Haziran Cuma günü oynanan maçlarla tamamlandı.
Kızlarda: 1-Ö.GELİŞİM Klj-A, 2-Ö.GELİŞİM KlJ-B, 3- ÖZEL EGE Ls-C
Erkeklerde: 1- KARŞIYAKA Ls., 2-N.DEMİR TML-A, 3- KARATAŞ A.L. olmuşlardır.
Okullarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. TVF İZMİR VOL.TEMSİLCİLİĞİ
Liseler arası Plaj Şampiyonası sonuçları için (Tıklayınız !)
Federasyonumuzun int. sitesinde yer alan haber ve fotoğraflar için
Tıklayınız !

* İzmir Mini Vol. Ligleri tamamlandı... 18.05.2014 - 17:40
  

18 Mayıs Pazar günü oynanan maçlarla, 2013-14 sezonu İzmir Mini Voleybol Ligleri tamamlanmış ve;
1-İzmir Türk Koleji Yelken 2-Beta 3-Bornova Bld. 4-Ödemiş G.S.
Ağırlıklı olarak, 2003 doğumluların mücadele ettiği B TAKIMLAR Liginde ise;
1-D.S.İ.-B 2-Arkas-B 3-Ödemiş G.S.-B 4-Petkim-B takımları olmuşlardır.
Sevgili minik Sporcularımızı, değerli hocalarımızı ve kulüplerimizi kutlar, yoğun ilgilerinden ötürü değerli velilerimize teşekkür ederiz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ
Kupa fotoğrafları için Tıklayınız !

* ANADOLU YILDIZLARINDAN İZMİR`E ÇİFTE ŞAMPİYONLUK... 11.05.2014 - 14:54
  

Bu sezon ilk defa gerçekleştirilen Anadolu Yıldızları Liglerinin, Bursa`da oynanan Final gruplarında, Kız ve Erkek takımlarımız (yenilgisiz) TÜRKİYE Şampiyonu olmuşlardır.
İlimize çifte mutluluk yaşatan sevgili sporcu kardeşlerimizi, teknik heyetlerimizi ve Yıldızlarımızı yetiştiren değerli hocalarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ
Foto için Tıklayınız !

* YAŞAR ÜNİVERSİTESİ, ÜNİLİG ŞAMPİYONU... 10.05.2014 - 14:00
  

7-9 Mayıs tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilen Ünilig final müsabakalarının ardından, bayanlarda Yaşar Üniversitesi, erkeklerde ise Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, şampiyon oldu. Haberin ayrıntıları için Tıklayınız !

* Alt yapı KÜÇÜK KIZ ktg.si tamamlandı. 07.05.2014 - 00:00
  

6 Mayıs 2014 günü oynanan maçlarla 2013-14 sezonu İzmir Alt yapı Küçük Kız ktg.si tamamlanmış ve
1-ARKAS, 2-İzmir B.Ş.B., 3-Gelişim Klj., 4-Rota Klj. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, Gelişim Klj. ve Rota Klj. takımlarımıza, 21-25 Mayıs tarihlerinde gidecekleri Türkiye Play Off müsabakalarında,
Arkas ve İzmir B.Ş.B. takımlarımıza da doğrudan katılacakları 10-15 Haziran tarihlerindeki TÜRKİYE Finallerinde başarılar dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Okul sporları Küçük Erkek ktg.sinde Ö.YAMANLAR O.Okulu TÜRKİYE ŞAMPİYONU 06.05.2014 - 15:50
  

2-6 Mayıs tarihlerinde İskenderun`da oynanan Okul Sporları Küçük Erkekler Final Grubunda, Ö. Karşıyaka YAMANLAR OKULU takımımız; TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmuşlardır.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve Ö.YAMANLAR Okulumuzu kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Alt yapı YILDIZ KIZ ktg.si tamamlandı. 02.05.2014 - 00:42
  

1 Mayıs 2014 günü oynanan maçlarla 2013-14 sezonu İzmir Alt yapı Yıldız Kız ktg.si tamamlanmış ve
1-ARKAS, 2-K.S.K., 3-IŞIKKENT, 4-GELİŞİM KLJ. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, Işıkkent ve Gelişim Klj. takımlarımıza, 16-18 Mayıs tarihlerinde gidecekleri Türkiye Play Off müsabakalarında,
Arkas ve Işıkkent takımlarımıza da doğrudan katılacakları 10-15 Haziran tarihlerindeki TÜRKİYE Finallerinde başarılar dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* TVF Plaj Şehir Ligleri başlıyor... (Son başvuru: 30 Nisan) 29.04.2014 - 01:11
  

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen TVF Plaj Voleybolu Şehir Ligleri - İZMİR Başvuruları 30 Nisan Çarşamba gününe kadar uzatılmıştır!)
Dileyen herkesin, her yaş grubu ve seviyeden katılabileceği Şehir Ligleri, iki ana kategoride (Halk Ligi ve Kulüpler Ligi) yapılacak olup, ligler için kayıtlar farklı yaş, cinsiyet ve seviye alt kategorilerinde alınacaktır.
Şehir Ligleri ile hedeflenen; halk ve yerel kulüpler seviyesinde düzenli olarak plaj/kum voleybolu oynayan kitleyi büyüterek, sporu genele yaymaktır. Şu an 5 pilot ilde (Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Muğla / Fethiye) başlatılacak olan Şehir Ligleri’nin ilerleyen süreçte tüm Türkiye’ye yayılması planlanmaktadır.
TVF Plaj Voleybolu Şehir Ligleri’ne katılmak ya da ev sahipliği yapmak isteyenler www.tvfbeach.com adresinden Organizasyonlar > TVF Plaj Şehir Ligleri sayfalarından gerekli bilgiye ulaşabilirler. Link için Tıklayınız !
Yayın tarihi: 22.04.2014 / 11:11

* Alt yapı GENÇ BAYANLAR ktg.si tamamlandı. 29.04.2014 - 01:16
  

28 Nisan 2014 günü oynanan maçlarla 2013-14 sezonu İzmir Alt yapı Genç Bayanlar ktg.si tamamlanmış ve
1-ARKAS, 2-IŞIKKENT, 3-K.S.K., 4-GELİŞİM KLJ. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, K.S.K ve Gelişim Klj. takımlarımıza, 22-24 Mayıs tarihlerinde gidecekleri Türkiye Play Off müsabakalarında,
Arkas ve Işıkkent takımlarımıza da doğrudan katılacakları 24-29 Haziran tarihlerindeki TÜRKİYE Finallerinde başarılar dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Alt yapı Erkekler ktg.leri tamamlandı. 22.04.2014 - 12:00
  

21 Nisan 2014 günü oynanan maçlarla 2013-14 sezonu İzmir Alt yapı Erkekler ktg.leri tamamlanmış ve
GENÇ ERKEKLER`de : 1-ARKAS, 2-MENDERES BLD., 3-ÖZATEŞ
YILDIZ ERKEKLER`de: 1- ARKAS, 2-B.A.L. 3-GEDİZ ÜNV.
KÜÇÜK ERKEKLER`de: 1-ARKAS, 2-GEDİZ ÜNV. 3-FATİH KLJ. S.K. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, gidecekleri Türkiye Play Off ve Finallerinde başarılardileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Okul sporları Yıldız Erkek ktg.sinde Ö.YAMANLAR O.Okulu TÜRKİYE 2.ncisi.. 06.04.2014 - 12:55
  

1-5 Nisan tarihlerinde Mardin`de oynanan Okul Sporları Yıldız Erkekler Final Grubunda, Ö. Karşıyaka YAMANLAR O.O. takımımız; TÜRKİYE 2.ncisi, olmuşlardır.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve Ö.YAMANLAR O.Okulumuzu kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* Okul sporları Yıldız Kız ktg.sinde Ö.BORNOVA KLJ. TÜRKİYE 3.ncüsü... 05.04.2014 - 13:00
  

1-5 Nisan tarihlerinde Mardin`de oynanan Okul Sporları Yıldız Kızlar Final Grubunda, Ö.BORNOVA KLJ. takımımız; TÜRKİYE 3.ncüsü, Ö.GELİŞİM KLJ. takımımız da Türkiye 5.cisi olmuşlardır.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, değerli hocalarımızı ve Ö.BORNOVA ve Ö.GELİŞİM KLJ. okullarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.
TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* 2013-14 sezonu OKUL SPORLARI Onur tablosu... 31.01.2014 - 12:00
  

Okul Sporları, İzmir İl Birinciliği maçlarında;
Genç Kızlar ktg.de : 1-ŞEMİKLER AND.L. 2- Ö.GELİŞİM KLJ. 3- Ö.IŞIKKKENT E.K.O. 4-Ö.BORNOVA KLJ.
G.Erkekler ktg.de : 1-Ö. YAMANLAR B.ŞAŞAL Ls. 2- Ö.T.FİKRET Ls. 3- ŞEMİKLER Ls. 4- MENDERES AND.LS.
Yıldız Kızlar ktg.de :1-Ö.BORNOVA KLJ.. 2-Ö.GELİŞİM KLJ. 3-Ö.ROTA KLJ. 4-Ö.FATİH KLJ.
Y.Erkekler ktg.de : 1- Ö. YAMANLAR O. 2-Ö.FATİH KLJ. 3- SELÇUK-19 MAYIS O. 4- Ö.T.FİKRET Ls.
Küçük Kızlar ktg.de : 1-Ö.TÜRK KLJ. 2-BERGAMA 100.YIL O. 3-M.AŞIKOĞLU O. 4-Ö.FATİH KLJ.,
K.Erkekler ktg.de : 1-Ö.T.FİKRET O. 2- Ö.YAMANLAR O. 3-Ö.EGE O. 4-SELÇUK 19 MAYIS O.O. olmuşlardır.
Takımlarımızı kutlar, gidecekleri Grup ve Türkiye Finallerinde başarılar diler,
maçlarda görev alan ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. İZMİR VOL.FED. İL TEMSİLCİLİĞİ

* Yeni Dernek yönetimimiz... 29.01.2014 - 11:05
  

27 Ocak 2014 günü yapılan İzmir Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, yapılan seçimde; Derneğimizin yeni yönetimi aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
YÖNETİM KURULU :(Asil) Bayram Dikmentepe, Barış Gerçek Eren, Özlem Özdemir, Özlem Kıhtır, Atike Arslan
(Yedek): Cevat Ülgen, Şener Ayna, Ercan Tırmık, Ferah Çakır, Kamuran Ay
DENETİM KURULU: (Asil) Emine Boz, R.Gürol Haydaroğlu, Erdoğan Bayır
(Yedek): Nektel Koyuncu, Erol Akyol, Evren Edincik
Yeni kurullarımızı kutlar, görevlerinde başarılar dileriz. İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* 2014 yılı antrenör kurs katılım ve vize ücretleri hakkında duyuru 16.01.2014 - 13:44
  

Federasyonumuzun, 07 Ocak 2014 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında; antrenör kurslarına katılım ve vize ücretleri yeniden tespit edilmiştir. Buna göre 2014 yılı için belirlenen antrenör kursları katılım ve vize ücretleri 31 Ocak 2014 tarihinden itibaren linkte belirtilen şekilde uygulanacaktır. Tıklayınız !

* Forma Reklam Sözleşmesi 03.01.2014 - 14:30
  

Forma reklamı bulunan Bölgesel lig kulüplerimizin, Forma Reklam Sözleşmesini (Tıklayınız) doldurarak, GHSİM` e onaylatmaları ve bedelini GHSİM veznesine yatırarak, Sözleşme ve Dekont fotokopisini Lisanslarla birlikte her maç ibraz etmeleri gerekmektedir.
* Sözleşme : 1000.TL , bedeli de (% 5) 50.TL`den az olamaz !

* MİNİ VOL. Y.TALİMATI 09.12.2013 - 01:08
  

Mini Vol .Yarışma Talimatı (2013) için Tıklayınız !
Mini Vol. Hakemlik açıklamaları (2011 !) için Tıklayınız !
Mini Vol. Müsabaka Cetveli için Tıklayınız !

* Saha Müdürlerimize ve Tesis Amirlerimize Duyuru ! (Maç Evrakları ) 27.11.2013 - 00:30
  

Lig ve Alt yapı maçları için gerekli tüm evraklar, ana sayfamızdaki " formlar " sekmesinde, 2013-14 sezonu için güncellenerek yayınlanmıştır. İL TERTİP KURULU

* GÖZLEMCİ İletişim Bilgileri... 26.11.2013 - 21:00
  

İlimizde görev yapan Gözlemcilerimizin iletişim bilgileri için (Tıklayınız !)

* İzmir 1.nci Kademe Antrenör Kursu sınav sonuçları 13.11.2013 - 16:46
  

21-30 Ekim 2013 tarihleri arasında İzmir ve Osmaniye illerinde düzenlenen Birinci Kademe Antrenör Kursları ve bütünleme sınav sonuçları için (Tıklayınız),

* 2 ve 3.cü kademe Antrenör Kursu sonuçları (İzmir Antrenörleri) 21.10.2013 - 22:30
  

Eylül ayında, Ankara`da yapılan 2. ve 3.ncü kdm. Antrenör Kurslarında;
Levent Matmeriç (B.A.L) 3.ncü kademe,
Ayça Zeybek (Foça Bld.), Ceren Baran (Foça Bld.), Rasime Kayışdikici (9 Eylül), Şenay Kılınç (Gelişim Klj.), Emel Ürek (Rota Klj.),
Z.Emel Toma (D.S.İ.), Dr. Deniz Arslan (Ege Final) ve Alper K.Kaygusuz 2.ci kdm. Antrenör olmaya hak kazanmışlardır.
Antrenörlerimizi kutlar, başarılar dileriz. TVF İzmir İl Temsilciliği
TVF linki için (Tıklayınız),

* Hakem ve Gözlemcilerimizin Dikkatine ! (Alt yapı kural değişiklikleri) 01.10.2013 - 00:00
  

2013-14 sezonu Alt yapı - Küçük kız ve erkekler kategorisinde, topun oyunda daha çok kalmasını sağlayacak ve/veya temel tekniklerin gelişimine katkıda bulunacak bazı kural değişiklikleri yapılmıştır. 2013-2014 sezonunda uygulanacak kurallar için (Tıklayınız !)

* 2013-2014 sezonu ALT YAPI TALİMATNAMESİ 21.09.2013 - 15:55
  

* 2013-2014 sezonu Altyapı Faaliyetleri (TR. Grup, P.Off, Final tarihleri ve kontenjanları) için (Tıklayınız !)
* 2013-2014 sezonu Altyapı Duyurusu (Kurallar) için (Tıklayınız !)
* TVF linki için (Tıklayınız),

* 2013-2014 Mini voleybol oyun kuralları 19.09.2013 - 23:04
  

2013- 2014 mini voleybol oyun kurallarının temel ilke ve kriterleri için (Tıklayınız),

* 2013-14 sezonu - İzmir ALT YAPI Takımları, Kategori ve İletişim Bilgileri 17.09.2013 - 12:30
  

2013-14 sezonu, İzmir Alt yapı Liglerine katılan takımlar, kategorileri ve iletişim bilgileri için (Tıklayınız !)
* Tabloda takımınızla ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız, İl Tertip Kurulu Sekreterimiz Serdar KOÇ`un (506-279 10 59) no`lu tlf.u aramanız önemle rica olunur.
İL TERTİP KURULU

* İL TERTİP KURULU TOPLANTISI KARARLARI 13.09.2013 - 11:22
  

2013-14 sezonu İzmir Voleybol İl Tertip Kurulu toplantısı ve seçimi, 12 Eylül 2013 tarihinde, TVF ATATÜRK VOL. Salonumuzda, 33 kulüp temsilcimizin katılımıyla gerçekleşmiş ve aşağıdaki kararlar alınmıştır.
1-Alt yapı maçlarının, ATATÜRK VOL.S., Balçova S.S., Gaziemir S.S. , Halkapınar (Isınma S.) ve İlçe spor Salonlarında (Klasman gruplarında) oynatılmasına,
2- (Mini Voleybol hariç) Tüm alt yapı maçlarında, baştan sona kadar, 3 puan sistemi uygulanmasına,
3- 2013-14 sezonu Genç Bayan, Yıldız Kız ve Küçük Kız ktg.lerinin, 30 Eylül 2013 haftası başlatılmasına,
4- Küçük (Yaş Grubu) ktg.sinde B takımları, genellikle Spor Okulu takımı oldukları için, bunların ayrı bir lig sistemi içinde ve daha uzun bir sürede oynatılmasına,
5- Kulüplerin tüm.ktg.lerde, yine sezon içinde B takımlarındaki 3 oyuncuyu, A takımlarına (dönüşümsüz) olarak alabilmelerine,
6- Kız kategorilerinde, katılan takım sayısına ve Federasyonun açıklayacağı, Türkiye P.Off ve Final tarihlerine göre; oynanabilecek hafta hesaplanarak, İl Tertip Kurulu tarafından, her ktg. için format oluşturulmasına,
7- Geçen senenin her ktg.deki ilk 4 takımının, Müsabakalara Çeyrek Final (veya P.off) den itibaren katılmalarına, Y.Final grubunda (5-8) ci sıraları alan takımların, bu sezon, Klasman gruplarında seri başı olarak yer almalarına,
8- Erkek ktg.lerinin (Kız klasman grupları tamamlandıktan sonra) Kasım / Aralık ayında başlatılmasına ve tüm Erkek ktg.lerinde Başvuruların 15 Kasım 2013 Tarihine kadar açık tutulmasına,
9- Mini vol.da takımlara daha çok maç yaptırmak ve ligi daha uzun süreye yaymak amacıyla, Klasman ve Play off gruplarının, Yarı yıl tatilinde, Yarı final ve Finallerinin Mart – Nisan (gerekirse Mayıs aylarına) yayılarak Pazar günleri oynatılmasına,
10- Büyük Erkek ve Büyük Bayan ktg.lerinde, Federasyonun (yeni) Bölgesel Lig formatı açıklandıktan sonra Başvuruların açılmasına, karar verilmiştir.
11- Uğur Karakaş (İl Temsilcisi )
Nektel Koyuncu (İl Hakem Kurulu Temsilcisi) olarak görev aldığı , 2013-14 sezonu İzmir Voleybol İl Tertip Kurulu seçiminde;
Serdar KOÇ (İl Tertip Kurulu Sekreteri),
Erkin Öztürk (Okul Sporları ve Mini Voleybol Sorumlusu)
Erdem Tunaşar (Takım Temsilcisi ) olarak seçilmişlerdir.
Son olarak; Kulüplerimizin, Sporcu Lisanslarını ve Antrenör Kartlarını, ktg. başlangıç tarihlerine kadar tamamlamalarını önemle rica eder, 2013- 14 sezonunda katılan tüm takımlarımıza başarılar ve hayırlı sezonlar dileriz.
TVF İzmir İl Temsilciliği

* Alt yapı Kulüplerimize ! ( Lisans evrakları ) 10.09.2013 - 21:20
  

Alt yapı sporcularımızın Lisansları için gerekli bilgiler ve evraklar ile yeni kurulan kulüpler veya açılan branş için gereken tüm evraklar için Tıklayınız
(İzmir GHSİM linki)

* Kulüplerimizin Dikkatine (İl Tertip Kurulu Toplantısı & Alt yapı ktg. Başvuruları) 12 EYLÜL PERŞEMBE - 18:00 10.09.2013 - 21:21
  

İl Tertip Kurulunun, 19 Ağustos 2013 Pazartesi günü yapılan toplantısında,
1- 2013-14 sezonu İzmir Voleybol İl Tertip Kurulu toplantısı ve seçiminin, tüm kulüp temsilcilerimizin (Yetki Belgesi için Tıklayınız !) katılımıyla, 12 Eylül Perşembe 2013 tarihinde, 18:00’da ATATÜRK Voleybol Salonumuzda yapılmasına,
2- GHSİM “Spora Katkı Payı” nın, (önceki sezonda olduğu gibi) her takım başına;
Küçük (Yaş Grubu), Yıldız ve Genç ktg.lerinde: 100-TL, (Başvuru Formu için Tıklayınız !)
Büyük Bayan ve Erkek ktg.lerinde: 300-TL
Mini Voleybol’da ise: 50-TL olarak belirlenmesine,
3- 2013-14 sezonu (Genç, Yıldız, Küçük) Kız ktg.lerinin 1 Ekim haftası başlatılmasına,
Erkek ktg.lerinin (Kız klasman grupları tamamlandıktan sonra) Kasım ayı sonunda başlatılmasına,
Büyük Erkek ve Büyük Bayan ktg.lerinde, Federasyonun (yeni) Bölgesel Lig formatı açıklandıktan sonra Başvuruların açılmasına,
Mini Voleybol’da ise Ligi daha uzun süreye yaymak amacıyla, toplantıda alınacak kararlar doğrultusunda,yeni düzenleme yapılmasına, karar verilmiştir.
4- Kulüplerimizin, Sporcu Lisanslarını, yukarıda belirtilen ktg. başlangıç tarihlerine kadar tamamlamaları önemle rica olunur.
İL TERTİP KURULU
Yayın tarihi: 20.08.2013- 14:00

* Antrenör Eğitim Talimatı’nda değişiklik yapıldı 23.06.2013 - 16:26
  

13/12/2006 tarihinde Türkiye Voleybol Federasyonu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü resmî internet sitelerinde yayımlanarak yürürlüğe giren Türkiye Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatı´nda değişiklik yapılmıştır.
Değişiklik yapılan Antrenör Eğitim Talimatı´na ulaşmak için (Tıklayınız),

* TEŞEKKÜR... 26.05.2013 - 11:11
  

34 hafta , (120si Mini) 732 Altyapı, (96sı Mini) 351 Okul Sporları, 220 Lig ve 5 CEV CL ; TOPLAM 1308 MAÇ...
Görev alan ve emeği geçen, tüm Hakemlerimize, Gözlemci ve Saha Müdürlerimize,
İl Tertip ve İl Hakem Kurullarımıza , TVF ATATÜRK Vol.S. ile Gaziemir ve Balçova S.Salonlarının Tesis Amir ve Personeline,
G.H.S.İ.M. Spor Bürosu çalışanlarına ve sezon boyunca centilmence mücadele eden takımlarımız ile
değerli Antrenör ve Yöneticilerimize teşekkür ederiz. TVF İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ

* İl Hakemliğine terfi eden Aday Hakemlerimiz... 22.05.2013 - 00:45
  

Saha denemeleri tamamlanan aşağıda isimleri yazılı Adaylarımız, Federasyonumuz Merkez Hakem Kurulu tarafından,
İl Hakemliğine terfi edilmişlerdir.
"AYŞE İŞLEYEN, AHMET BÜKER, BURCU HASRA, DUYGU İYİSON, CAN GÜLDEREN, EMRAH ÖZBİLGE, ERTAN ERTÜRK, EYÜPCAN KAYIŞOĞLU, ELİF NALİÇ, HASAN LAZOĞLU, KEMAL ÖZGER, MEHMET ÇİĞ, MİNE ŞAHİNKAYA, NAZLI KEBENÇÜ, ONUR AYGÜL, OĞULCAN AKSAN, SAMİM İKBAL, SELEN NALBANTOĞLU, SİBEL SERAY KARADAĞ, TOLGA SAĞSÖZ"
Arkadaşlarımızı kutlar, görevlerinde başarılar dileriz. İZMİR TVF İL TEMSİLCİLİĞİ

*** 2012-13 SEZONU İZMİR VOLEYBOL ALTYAPI ONUR TABLOSU *** 09.05.2013 - 00:00
  

GENÇ BN. Ktg. : 1- IŞIKKENT 2- ARKAS 3- K.S.K.
YILDIZ KIZ Ktg. :1- ARKAS 2- K.S.K. 3- IŞIKKENT 4- BETA
KÜÇÜK KIZ Ktg. :1- K.S.K 2- ARKAS 3-IŞIKKENT 4- BETA
GENÇ ERKEK Ktg. :1-ARKAS 2- KONAK BLD. 3- T.FİKRET LS.
YILDIZ ERKEK Ktg. :1- ARKAS 2- MENDERES BLD. 3- KONAK BLD.
KÜÇÜK ERKEK Ktg. :1-ARKAS 2-MENDERES BLD.. 3- SELÇUK BLD.
Takımlarımızı kutlar, bundan sonra mücadele edecekleri (P.OFF ve TR.FİNALLERİNDE) başarılar dileriz. İL TEMSİLCİLİĞİ

* Avrupa Ligi’nde uygulanacak yeni kurallar ... 25.04.2013 - 18:00
  

2013 Avrupa Ligi’nde uygulanacak yeni kurallar için Tıklayınız

* Ö.EGE KOLEJİ Okul Sporları K.KIZLAR TÜRKİYE 3.ncüsü 05.04.2013 - 14:05
  

* Okul Sporları Küçük Kızlar ktg.de Ö. EGE KOLEJİ, TÜRKİYE 3.NCÜSÜ olmuştur.
Sevgili sporcu kardeşlerimizi, Erkin Öztürk ve Nazlı Kebençü Hocalarımız ile Ö.Ege Kolejimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
İZMİR TVF İL TEMSİLCİLİĞİ

* Yeni İl Hakem Kurulumuz 11.12.2012 - 18:19
  

TVF Voleybol Hakem Talimatının ilgili maddesine göre İzmir Voleybol İl Hakem Kurulu,
Federasyonumuz tarafından onaylanarak açıklanmıştır.
İl Hakem Kurulu Asil Üyeleri;
1-Faruk EKİNCİ 2-Zafer GÖYNÜGÜR 3-Hüseyin GÜÇLÜCAN 4-Nektel KOYUNCU
İl Hakem Kuruluna seçilen arkadaşlarımızı kutlar , görevlerinde başarılar dileriz. İzmir Voleybol Federasyon İl Temsilciliği

* Yeni İl Temsilcimiz Sn. Uğur Karakaş 16.11.2012 - 15:25
  

İzmir Voleybol İl Temsilciliğine Sn Uğur Karakaş atanmıştır. Uğur Hocamıza MHK Temsilciliğinden sonra
bu ikinci görevinde de başarılar dileriz.